Diagnostyka różnicowa, Porady

Ortodonta – Kraków

Off 85
Ortodonta – Kraków
1 vote, 5.00 avg. rating (80% score)

ortodonta (1)Zawsze warto skontrolować swoje zęby nie tylko pod kątem ich zdrowia, ale także właściwego zgryzu czy ustawienia poszczególnych zębów. Tym zajmuje się ortodonta, który na podstawie określonych badań wskaże nam, co można zrobić. Obecnie najbardziej popularną metodą poprawiania zgryzu są aparaty stałe, które można zakładać ludziom nawet w zaawansowanym wieku. Doświadczony lekarz wskaże typ aparatu, a także oszacuje czas jego noszenia.
Oczywiście ortodonta nie jest w stanie zagwarantować pacjentowi stuprocentowego zadowolenia. Zdarza się bowiem, że człowiek po zakończeniu leczenia ortodontycznego nie potrafi zaakceptować swojej twarzy z nowym zgryzem. Dlatego też niektóre poradnie oferują symulację i za pomocą programów komputerowych ilustrują przewidywany efekt leczenia.
Zawsze jednak warto skonsultować się z lekarzem, ponieważ nieleczone wady zgryzu mogą z czasem utrudniać życie. Ortodonta powinien przedstawić nam konsekwencje niepodjęcia leczenia, ale wybór oczywiście należy do nas samych.

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Komentarze:

Archiwa

Losowy wpis:

  • Gabinet ginekologiczny

    Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że regularne badania są bardzo ważne. Rozpoznanie choroby w początkowym stadium umożliwia w większości przypadków całkowite wyleczenie. Niestety mimo coraz większej świadomości zagrożeń związanych z lekceważeniem badań pozostało jeszcze w tym zakresie wiele do zrobienia. Bez wątpienia jednym z najpoważniejszych problemów jest strach. Dotyczy on zwłaszcza wizyt w takich miejscach…

  • Ratunek na kaca

    Sezon imprezowy trwa cały rok, okazji jest bardzo wiele, a jak wiadomo, zabawa przy alkoholu jest bardzo ciekawa. Poza tym, dobrze jest napić się wina, jest smaczne, a także zdrowe, wspomaga nasze zdrowie, więc warto od czasu do czasu się go napić. Od czasu do czasu nie oznacza jednak, by wypić od razu całą butelkę,…