Diagnostyka różnicowa, Porady

Ortodonta – Kraków

Off 84
Ortodonta – Kraków
1 vote, 5.00 avg. rating (80% score)

ortodonta (1)Zawsze warto skontrolować swoje zęby nie tylko pod kątem ich zdrowia, ale także właściwego zgryzu czy ustawienia poszczególnych zębów. Tym zajmuje się ortodonta, który na podstawie określonych badań wskaże nam, co można zrobić. Obecnie najbardziej popularną metodą poprawiania zgryzu są aparaty stałe, które można zakładać ludziom nawet w zaawansowanym wieku. Doświadczony lekarz wskaże typ aparatu, a także oszacuje czas jego noszenia.
Oczywiście ortodonta nie jest w stanie zagwarantować pacjentowi stuprocentowego zadowolenia. Zdarza się bowiem, że człowiek po zakończeniu leczenia ortodontycznego nie potrafi zaakceptować swojej twarzy z nowym zgryzem. Dlatego też niektóre poradnie oferują symulację i za pomocą programów komputerowych ilustrują przewidywany efekt leczenia.
Zawsze jednak warto skonsultować się z lekarzem, ponieważ nieleczone wady zgryzu mogą z czasem utrudniać życie. Ortodonta powinien przedstawić nam konsekwencje niepodjęcia leczenia, ale wybór oczywiście należy do nas samych.

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Archiwa

Losowy wpis:

  • Zasady zdrowego odżywiania

    Nie istnieją uniwersalne zasady zdrowego odżywiania, przy czym istnieje wiele uniwersalnych wskazówek, do których warto się stosować. Poszukując tego typu porad w sieci można natknąć się na listę kilku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu wskazówek odnoszących się do zdrowego odżywiania. Różnica ta wynika z faktu, że dla każdego odmienne zasady mogą być uniwersalnymi. O czym jednak…

  • Rehabilitacja – Warszawa

    Wodne kąpiele są nam znane już od dzieciństwa. Kto nie pamięta tego wspaniałego uczucia, pluskania się w przydomowym oczku wodnym czy chociażby w brodziku? Woda towarzyszy nam od zawsze, ponieważ sami składamy się w dużej mierze właśnie z płynów. Rehabilitacja wodna może przynieść nieoczekiwanie korzystny wpływ na naszą sylwetkę. Nie tylko wyrzeźbi mięśnie, ale także…