Porady

Ortodonta – Kraków

Off 84
Ortodonta – Kraków
1 vote, 5.00 avg. rating (80% score)

ortodonta (1)Zawsze warto skontrolować swoje zęby nie tylko pod kątem ich zdrowia, ale także właściwego zgryzu czy ustawienia poszczególnych zębów. Tym zajmuje się ortodonta, który na podstawie określonych badań wskaże nam, co można zrobić. Obecnie najbardziej popularną metodą poprawiania zgryzu są aparaty stałe, które można zakładać ludziom nawet w zaawansowanym wieku. Doświadczony lekarz wskaże typ aparatu, a także oszacuje czas jego noszenia.
Oczywiście ortodonta nie jest w stanie zagwarantować pacjentowi stuprocentowego zadowolenia. Zdarza się bowiem, że człowiek po zakończeniu leczenia ortodontycznego nie potrafi zaakceptować swojej twarzy z nowym zgryzem. Dlatego też niektóre poradnie oferują symulację i za pomocą programów komputerowych ilustrują przewidywany efekt leczenia.
Zawsze jednak warto skonsultować się z lekarzem, ponieważ nieleczone wady zgryzu mogą z czasem utrudniać życie. Ortodonta powinien przedstawić nam konsekwencje niepodjęcia leczenia, ale wybór oczywiście należy do nas samych.

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Archiwa

Losowy wpis:

  • Zdrowie w orzechach

    Spośród produktów, które warto by zagościły w naszej codziennej diecie znajdziemy między innymi orzechy. Ze wszystkich bakalii są najbardziej wartościowe, pomimo sporej ilości kalorii, jak i wysokiej zawartości tłuszczów. Jednakże te ostatnie to nienasycone kwasy tłuszczowe, które korzystnie wpływają na organizm, zmniejszają bowiem ryzyko wystąpienia chorób serca. Ponadto cechuje je wysoka zawartość witamin z grupy…

  • Zdrowy styl życia

    Zdrowy styl życia z jednej strony stał się modny, a z drugiej coraz więcej osób chce zadbać o swoją kondycję fizyczną, a także psychiczną. Co jednak należy rozumieć pod tym pojęciem? W tę dziedzinę wpisuje się nie tylko racjonalna dieta i umiejętność ułożenia prawidłowego jadłospisu, ale także codzienna aktywność fizyczna. Połączenie jednego i drugiego jest…