Porady

Operacje chirurgiczne

Off 30
Operacje chirurgiczne
1 vote, 3.00 avg. rating (64% score)

operacje-chirurgiczne-3Słowa skalpel czy chirurg nie kojarzą się większości ludzi dobrze i raczej nie marzą oni o bliskim spotkaniu z nimi. Operacje chirurgiczne najczęściej bowiem oznaczają mniejsze lub większe problemy zdrowotne, a tych każdy chciałby uniknąć. Czasem nawet, gdy lekarz wyraźnie zaleca operację, wiele osób odsuwa tę myśl i przekłada termin zabiegu. Są jednak osoby, które wręcz marzą o tym, żeby zrobić im operacje chirurgiczne. Wydaje się to nieprawdopodobne? Kto może być aż takim szaleńcem? Otóż są ludzie, warto podkreślić, że NIE TYLKO KOBIETY, którym nie podoba się kształt ich pupy czy zbędna fałdka na brzuchu lub podbródku. Zrobią wszystko, żeby się ich pozbyć, biegną  do specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej, a ci zwykle proponują im operacje chirurgiczne, za które oczywiście delikwent musi słono zapłacić. Człowiek, który decyduje się na taki zabieg, myśli, że po nim jego życie diametralnie się zmieni. A kiedy po podniesieniu pośladków, dalej jest jak było do tej pory, nieszczęśnik decyduje się na kolejne operacje chirurgiczne. Nie wiadomo, czy on jest zadowolony, ale lekarze, zwłaszcza w prywatnych klinikach, na pewno tak.

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Archiwa

Losowy wpis:

  • Laserowe leczenie nietrzymania moczu

    Laserowe leczenie nietrzymania moczu Nietrzymanie moczu to wstydliwy, choć dość powszechny problem. Dotyczy on najczęściej osób starszych. Dwa razy częściej występuje u kobiet, niż u mężczyzn. Prawie 30% cierpiących na tę przypadłość to kobiety, które przekroczyły 45. rok życia. Nietrzymanie moczu często pojawia się u kobiet, które rodziły dzieci (zwłaszcza chodzi tu o ciąże mnogie)….

  • Medycyna estetyczna – Kraków

    Jeśli masz uporczywy trądzik, zapalenie łojotokowe skóry, ropne wypryski, które nie dają się wyleczyć ani antybiotykami, ani naświetleniami, to prawdopodobnie możesz być zmęczony i sfrustrowany ciągłą walką o piękną, gładką skórę. Odwiedziny u kosmetyczki czy lekarza nie dają efektów? Pryszcze uparcie powracają mimo usilnych prób, które podejmujesz raz po raz? Skóra nawet po zagojeniu wyprysków…